files
Portalo paieška


Telefonų stotys AASTRA A5000

Aastra A5000 yra viena iš pažangiausių ryšio ir programinės įrangos rinkoje egzistuojančių sistemų, turinti daugiau nei 500 funkcijų bei patenkinanti reiklius klientų poreikius: saugumo, paslaugų kokybės ir mobilumo klausimais.

Aastra A5000 yra atvirais standartais pagrįsta ryšių sistema, todėl tradicinės arba IP telefonijos taikymas visiškai suderinamas su esamomis įmonės informacinėmis sistemų bazėmis.

Aastra A5000 programinė įranga palaiko tradicinės telefonijos sąsajas: analoginius ir skaitmeninius telefonus, tradicinius DECT terminalus.

Aastra A5000 turi SIP Trunk sąsają (iki 160 Voice over IP kanalų), kuri leidžia prisijungti prie Voice over IP paslaugų tiekėjų (operatorių).

Sistemos administravimas atliekamas nuotoliniu būdu, naudojant paprastą interneto naršyklę. Tai saugu ir ergonomiška. Pagrindžiama standartais: https - saugi prieiga, LDAP - užtikrina integruotą katalogą, kuris gali būti sinchronizuojamas su įmonės katalogu, SNMP - sistemos priežiūrą.

Pokalbių saugumas yra užtikrinamas keliais būdais. Specialiems abonentams programinė įranga leidžia balso ir signalizacijos šifravimą be papildomos aparatinės įrangos.

IP pokalbių kokybė yra pagerinta, naudojant tiesioginio balso sujungimo architektūrą (end-to-end Voice over IP), srautų prioritetus (802.1p / q, Tos ženklinimas), dinamiško prisitaikymo prie IP tinklo užimtumo būsenos (Call Admission Control) kontrolę.

Aastra A5000 yra orientuotą į SIP ir yra suderinama su įvairiais terminalais: Aastra IP, SIP, vaizdo SIP, H323, IP DECT, Wi-Fi SIP arba GSM / Wi-Fi, SIP arba Aastra softphone telefonais.


Aastra A5000 sudaro įvairios talpos sistemos - Aastra XS, XS12, ir XS6 nuo 4 iki 112 tradicinių abonentų ir iki 500 IP/SIP abonentų. Aastra XL, nuo 50 iki 640 tradicinių abonentų ir iki 500 IP/SIP abonentų, Aastra XD nuo 50 iki 704 tradicinių abonentų ir iki 500 IP/SIP abonentų. XD sistema gali būti dviejų tipų: simplex and duplex (procesorinės plokštės ir maitinimo šaltinio dubliavimu).

Privalumai: nuo 4 iki 704 tradicinių abonentų, 500 IP abonentų, integruotos balsinės paslaugos: interaktyvus balso atsakiklis, balso paštas, muzika laukimo režime, pranešimas prieš atsiliepiant, visos IPBX paslaugos, integravimas į visus tinklus, 500 funkcijų, patenkinančių visus poreikius, suderinama su visomis jau instaliuotomis sistemomis. Savo tinklo pajėgumo dėka Aastra A5000 gali valdyti iki 150.000 abonentų ir 2.000 tinklo mazgų. 

 

 


 

Apie mus | Susisiekite su mumis | © 2011-2013 ČELI Telekomunikacijos